Poczekaj: Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Poniżej zobaczysz jednorazową ofertę przygotowaną dla moich klientów.

Przede wszystkim serdecznie Ci Gratuluję 💝!

Twoje dziecko ma szansę na szczęśliwe dzieciństwo i osiągnięcie pełni swoich możliwości bez zbędnego stresu.

Ty odzyskasz czas i spokój ducha o zdrowie psychiczne swojego dziecka.

Ja ze swojej strony chciałabym Ci podziękować 🙏 za to, że jesteś tak świadomym rodzicem. 

Jestem Ci bardzo wdzięczna za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś.

Mam propozycję, która pomoże być Ci jeszcze lepszym rodzicem…
i na pewno ułatwi proces poszukiwania potencjału... Poradnik:

Czy wiesz, że nadużywanie ekranów grozi uszkodzeniem mózgu 🧠?

..małe dzieci, które spędzają co najmniej 2 godziny dziennie przed ekranem mają o 3 razy większe ryzyko opóźnienia mowy niż dzieci, które korzystają z urządzeń ekranowych tylko 1 godzinę? 
Amerykańskie badania przeprowadzone w 2017-2018 roku na grupie dzieci w wieku 3-5 lat udowodniły związek między zwiększonym korzystaniem z ekranów a niższą integralnością struktur istoty białej w mózgu, która jest odpowiedzialna między innymi za umiejętność czytania i pisania u dzieci.
Dzieci w wieku 3-5 lat, które spędzają przed ekranem więcej niż 2 godziny dziennie, mają prawie 8-krotnie zwiększone ryzyko spełnienia kryteriów ADHD.

Jeśli uważasz, że Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu przed ekranem, to najwyższy czas to zmienić!

– Synku, wyłącz komputer.
– Za chwilę – pada odpowiedź, zawsze ta sama i zawsze równie nieprzytomna.

Masz jeszcze 5 minut ustalonego czasu – ostrzegam pogodnie. Odpowiada mi milczenie, bo na ekranie trwa właśnie fascynujący wyścig o tysiąc punktów, których strata będzie końcem świata, wyprawa po skrzynię pełną many albo walka o przetrwanie w świecie pełnym straszliwych potworów i walecznych wiedźminów. Co, jak wiadomo, jest znacznie bardziej interesujące od marudzenia mamy.

5 minut później
– Hej, koniec grania. Twój czas się skończył – wkraczam zdecydowanie acz pogodnie.
– Za chwilę – pada rytualna odpowiedź.
–Czas dobiegł końca, przypominałam ci 5 minut temu.
– Przecież mówię, że za chwilę – mruknął mój syn. Po czym następuje zwyczajowa seria słownych przepychanek (żeby tylko), która ostatecznie kończy się owszem, wyłączeniem komputera, ale też bardzo często fochem małolata i moim poczuciem, że nie tak to powinno wyglądać.

Kojarzysz taką sytuację z Waszego życia?

Wszechobecne dziś ekrany powodują, że współcześni rodzice potrzebują nowoczesnych i skutecznych metod radzenia sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nami dzisiejszy świat!

Ten e-book jest dla Ciebie jeśli:

jesteś rodzicem
jesteście posiadaczami telefonów, tv, tabletu, czy komputera
twoje dziecko  całymi dniami oglądałoby bajki
twoje dziecko woli wpatrywać się w ekran
twoje dziecko cały swój  wolny czas poświęca na media
brakuje Ci już pomysłów, jak sprawić, by dziecko ograniczyło korzystanie z mediów
toczysz wieczne awantury o ilość czasu przed monitorem
masz problem z postawieniem dziecku granic
zdajesz sobie sprawę z działania niebieskiego światła
chcesz  zmienić nawyki Waszej rodziny 
nie masz czasu i pieniędzy na wizyty u specjalistów 
chcesz nauczyć się skutecznej komunikacji i konsekwencji
podejrzewasz uzależnienie
szukasz pomocy w problemie fonoholizmu

Co znajdziesz w środku? 

Cały poradnik składa się z 3 części, właściwie prostych kroków do tego, aby Twoje dziecko odkleić od ekranu i zalogować do życia.

e-book w formacie .pdf, .mobi, .epub, 140 stron , dla rodziców dzieci w wieku 1-12 lat

Część 1: Poznaj problem.

Omawiam między innymi: przyczyny, objawy i skutki uzależnienia od ekranów, prezentuje badania.

Część 2: Pokonaj problem!

Skupiam się na zasadach, jakie wprowadzić oraz wiedzy psychologicznej i pedagogicznej, jaka jest Ci potrzebna.

Część 3: Wytrwaj!

Gdzie znajdziesz 49 sposobów podzielonych na kilka kategorii:

10 sposobów na oderwanie dziecka od mediów bez nakładów finansowych
10 sposobów na oderwanie dziecka od mediów z dodatkowym finansowaniem
10 sposobów na oderwanie dziecka od mediów związanych ze wspólnym spędzeniem czasu
10 sposobów na oderwanie dziecka od mediów nie angażujących rodzica
9 “naszych” domowych niestandardowych metod, które zadziałały w 100%
spis wartościowych stron edukacyjnych i kreatywnych zajęć z użyciem technologii cyfrowej

W zestawie otrzymasz te dodatkowe bonusy:

BONUS 1

“Gry z lat 80-90, które pokocha Twoje dziecko.”

30 zabaw i 20 niezbyt grzecznych wyliczanek- rymowanek , które uwielbiałaś jako dziecko, a teraz ma szansę poznać je Twoje własne dziecko.

WARTOŚĆ: 25 zł

BONUS 2

“Praktykowanie wdzięczności”

Instrukcja tworzenia słoików wdzięczności, motywacji, miłości i wyzwań wraz z gotowymi materiałami do druku na domowej drukarce dla całej Waszej rodziny, aby łatwiej wprowadzać zmiany.

WARTOŚĆ: 15 zł

BONUS 3

“Test uzależnienia”

Gotowy do przeprowadzenia test uzależnienia od ekranów wielokrotnego użytku wraz z wynikami.

WARTOŚĆ: 10 zł

Bonusy o wartości 50 zł otrzymasz zupełnie bezpłatnie

Gwarancja satysfakcji

Nic nie ryzykujesz, ponieważ daję Ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji na 30 dni od dnia gdy otrzymasz e-book. Tzn., że masz 30 dni na zwrot środków bez podawania przyczyny

Podsumowując otrzymasz:

E-Book (pdf, mobi, epub): Jak odkleić dziecko od ekranu o wartości 67 zł
Bonus 1: Test Uzależnienia o wartości: 10 zł
Bonus 2: Praktykowanie wdzięczności o wartości: 15 zł
Bonus 3: Gry z lat 80-90, które pokocha Twoje dziecko o wartości: 25 zł

o WARTOŚCI: 117 zł

Dodaj do kszyka jedynie za: 39 zł


Też miałam tak jak Ty, czyli moja historia...

Moje dzieci spędzały cały wolny czas przed ekranem komputera, monitora, tv, komórki i tableta, jeśli im tylko na to pozwoliłam. Przerażające prawda? Pomyślisz sobie teraz “ Uff to u mnie nie jest aż tak źle….” I bardzo dobrze- cieszę się razem z Tobą. Jednocześnie muszę Ci powiedzieć, że u mnie też nie było tak źle od razu Więc jak to się stało? Pewnie Cię nie zaskoczę kiedy powiem, że czasami zdarzało mi się dać dziecku telefon dla “świętego spokoju”, żeby mieć chwilę dla siebie. Czasami to jedyny sposób, żeby w spokoju zjeść posiłek, posiedzieć w restauracji, porozmawiać z mężem bez ciągłego “Mamoooo….” w tle, albo wyrobić się z praniem czy sprzątaniem. Bo dziecko nic wtedy od Ciebie nie chce, jest zajęte. Może nawet uczy się angielskiego oglądając bajki w oryginale- ja naprawdę tak myślałam Czy Tobie też dzieci mówią, że jeszcze tylko coś sprawdzą, jeszcze tylko dokończą bajkę, jeszcze tylko minutkę, jeszcze tylko…. .

To nie miało końca, a ja mając dwa etaty- pracę i dom, 3 dzieci nie wyrabiałam na zakrętach. Więc telefon i telewizor to była moja darmowa niania. Szłam na łatwiznę nie zdając sobie sprawy jakie będą tego skutki, bo nic o nich nie wiedziałam! Tragedia! Ile bym dała, żeby ktoś wtedy powiedział mi, jak bardzo negatywne dla zdrowia psychicznego i fizycznego będą skutki dla moich dzieci ale także dla mnie! Przede wszystkim dałabym wiele, żeby wiedzieć jak temu zapobiec!

Często machałam jedną ręką, drugą wyjmując pranie z pralki i tłumacząc sobie, że jakoś to będzie, że jutro im zabronię, że przecież całego życia nie przesiedzą przed komputerem…, że ekran tableta czy komórki też może edukować… To działo się niezauważalnie, powoli dzień po dniu, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu, codziennie dłużej, codziennie skutecznie mnie przekonywali, abym pozwoliła im jeszcze troszeczkę pooglądać czy pograć. Zaczęło się niewinnie od bajek na platformie streamingowej, następnie weszły gry na komórkę, a na końcu cały ten SCAM z YouTuba. To nie trwało tydzień czy miesiąc, dziś wiem, że to trwało latami.

Wydawało mi się przez długi czas, że panuję nad sytuacją. Na początku kontrolowałam co oglądają, często oglądając z nim bajki. Ale dzieci rosły, a mam ich troje, im były starsze tym miałam wrażenie, że mój czas się kurczył. Zawieź, przywieź, dodatkowe zajęcia, zebrania i wszystkie inne obowiązki, których wymieniać nie muszę, bo wiem, że sama doskonale wiesz o czym mówię, przemnożone razy 3.

Dzieci były bardzo skuteczne w swoich żądaniach, ze swoją siłą argumentów, darem przekonywania, a ja nie umiałam powiedzieć NIE ! Czułam, że jestem złą matką i nie daję rady… Podobnie jak wiele moich koleżanek… nie miałam siły na ciągłą, niekończącą się walkę. Czułam się nie kompetentna i nie wystarczająca ponieważ nie umiem pomóc własnym dzieciom.

Nagle dzień zaczynał się od grania na telefonie lub bajki.I tak też kończył. Przeraziło mnie to i stało się jasne, że sama nie dam rady, że to zaszło za daleko, że mamy problem do rozwiązania. Pierwszy raz w życiu stanęłam przed sytuacją, która dalej niekontrolowana mogła skończyć się silnym uzależnieniem, a nawet depresją. Zdałam sobie sprawę, że mi także brakuje narzędzi, czasu, konsekwencji, żeby nad tym zapanować, ale poradziłam sobie i opracowałam skuteczne, metody, strategie i sposoby na pokonanie problemu nadużywania ekranów przez dzieci.

Nagle w toku rozmów okazało się, że to nie jest tylko mój problem, ale moje koleżanki, rodzina również nagminnie stykały się z nadużywaniem ekranów przez dzieci. Często nie zdając sobie z tego sprawy np. puszczając bajki 4-mc niemowlakowi.

Zdałam sobie sprawę, że trzeba o tym głośno mówić, edukować, a przede wszystkim pomagać, gdy problem już istnieje.


Copyright © Moje Szczęśliwe Dziecko 2023 r.

Press Play

Close

Yes! I want this FREE guide that will finally show me how to master my website SEO!

Enter your email below to get instant access to the FREE guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close