Poczekaj: Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Poniżej zobaczysz jednorazową ofertę przygotowaną dla moich klientów.

Przede wszystkim Gratuluję Ci 💝. 

Podjęłaś fantastyczną decyzję, która sprawi, że Twoje dziecko odzyska dzieciństwo i przestanie nadużywać ekranów📺. 

Ty odzyskasz czas i spokój ducha o zdrowie psychiczne swojego dziecka.


Ja ze swojej strony chciałabym Ci podziękować 🙏 za to, że jesteś tak świadomym rodzicem. 

Jestem Ci bardzo wdzięczna za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś.

Mam propozycję, która pomoże być Ci jeszcze lepszym rodzicem...

Chciałabym Ci zaprezentować mój autorski zestaw “GENIALNE I SZCZĘŚLIWE DZIECKO PIERWSZA POMOC DLA RODZICÓW, KTÓRZY NIE MAJĄ CZASU, CIERPLIWOŚCI I PIENIĘDZY”, który nigdzie indziej nie jest dostępny.

Pokazuję w nim jak udało mi się tego dokonać na własnych dzieciach, jak zmieniliśmy nasze życie. 12 lat temu byłam 22-letnią mamą na studiach, mieszkającą w akademiku, która wiedziała o dzieciach NIC!

Dziś jako wykształcona pedagożka, mama 3 dzieci w wieku 12, 9 i 6 lat, wieloletnia edukatorka, autorka książek chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem. Między innymi o tym, jak doszło do tego, że dziś moje dziecko z własnej woli trenuje balet🩰 6 razy w tygodniu po 2 godziny dziennie, gra ok. 50🎭  spektakli rocznie, a oprócz tego godzi to ze szkołą🎓. I jak ja godzę jej zajęcia z codziennym życiem🍼🛀🍳🚴 i zajęciami reszty członków rodziny 👨‍👩‍👧‍👦, a także o tym, jeśli poszukiwanie pasji kończy się klęską już 15, 40 raz i co wtedy ( i to wszystko w jednej rodzinie 🙂 ) ? A teraz po raz pierwszy dzielę się tą wiedzą ponieważ uznałam, że te informacje zmienią życie moich czytelników🧨.

Czy wiesz, że?

dzieci chciałoby mieć więcej szacunku do samego siebie

dzieci czasami czuje się bezużyteczna

to dzieci o skrajnie niskiej samoocenie

dzieci nie lubi siebie

Jako mama wiem, że stan psychiczny polskich dzieciaków jest alarmujący, nie sprawię, że nagle w Polsce będzie więcej psychiatrów, psychologów, mniejsze kolejki albo tańsze konsultacje, ale mogę nauczyć Cię jak sprawić, żeby Wam nie było to nigdy potrzebne. Jak odkryć i wspierać potencjał Twojego dziecka, abyś nie musiał korzystać z tej pomocy.

Co byś powiedziała gdybyś mogła wzmocnić i pogłębić efekt “odklejenia od ekranu” na rzecz poznania TALENTU swojego dziecka, co wiąże się bezpośrednio z poczuciem szczęścia🍀, wzrostu pewności siebie i poczucia własnej wartości. A także brakiem ciągłej frustracji🤬, jaki często odczuwają ludzie, którzy nie podążają swoją ścieżką w dalszym życiu? Co byś powiedziała, żeby rozszerzyć swoją wiedzę na temat wspierania mocnych stron dziecka na kolejnych etapach jego życia, ale przede wszystkim odnalezienia jego predyspozycji, pasji i tego co sprawi, że będzie SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM. Będziesz mogła lepiej poznać i docenić swoje dziecko, a przy okazji także lepiej poznać siebie.

W e-booku📖 podaję GOTOWE ROZWIĄZANIA, które opierają się na szybkości wprowadzania, osiąganych rezultatach, a także mniejszym wysiłku (prawda, że jako rodzic i tak masz już mnóstwo pracy).

Czego m. in. nauczysz się z e-booka? :

● jak rozpoznać talent swojego dziecka

● jak szukać talentu dziecka

● podstaw mądrej komunikacji bez przemocy i agresji

● jak samodzielnie myśleć i mieć własne zdanie

● nie przejmować się opiniami czy ocenami innych

● korzystania z narzędzi do tego, aby wydobyć ze swojego dziecka jego najlepsze cechy

● umacniania jego poczucia własnej wartości

jak dać sobie i swojemu dziecku więcej czasu, cierpliwości i wyrozumiałości

 praktykować wdzięczność i stosować life-balance w Waszej rodzinie

● jak "odpuszczać" tam, gdzie nie trzeba się spinać

● poznasz możliwe alternatywy edukacji i rozwoju

● widzieć subtelne różnicę w swoim zachowaniu, swoich reakcjach, co przełoży się także na zachowanie dziecka

● metod badania osobowości, dzięki czemu poznasz indywidualne cechy swoje i swojego dziecka

● organizacji dodatkowych zajęć nawet jeśli w portfelu pusto

● znalezienia czasu, kiedy masz go deficyt

 sposobów godzenia życia codziennego z pasją dziecka

W zestawie otrzymasz dostęp aż 5 bonusów:

BONUS 1

10 przetestowanych kawałków muzycznych idealnych do medytacji, uspokojenia, pracy w skupieniu.

BONUS 2

Instrukcja obsługi i dostęp do bardzo szczegółowego testu osobowości wraz z omówieniem.

BONUS 3

Lista 10 najlepszych książek wspierających rodziców i dzieciaki, na różnych etapach życia wybranych przeze mnie po przeczytaniu co najmniej 100 książek w podobnej tematyce.

BONUS 4

Zestaw praktycznych list do organizacji życia domowego i praktyk zdrowia psychicznego takich jak bucket list, mindfullnes, planer tygodniowy, wyzwanie oszczędzanie, cytaty na każdy dzień, checklista sprzątania

BONUS 5

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku, gdzie dzielimy się swoimi historiami i pozytywnie wspieramy, pomagamy sobie bez oceniania, za to ze zrozumieniem i empatią.

Czy wiesz, że…

Albert Einstein

Albert Einstain nie mówił do 4 roku życia, a czytać zaczął mając 7 lat?

bill gates

Bill Gates nie skończył studiów.

Richard Branson

Richard Branson nie zdał matury!

Za to Jessica Watson w wieku 16 lat opłynęła świat żaglówką?

Sofia Jirau

Sofia Jirau z zespołem downa
została aniołkiem Victorias secret.

Czy za każdym z tych wyżej wymienionych dzieci stali wspierający rodzice, którzy pomogli im w osiągnięciu sukcesu?

Pewnie niekoniecznie, ale jeśli Ty chcesz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby odkryć drzemiący w swoim dziecku potencjał to trafiłeś idealnie!

Czy nasi rodzice nas wspierali?

Też pewnie różnie z tym bywało. Ty nie musisz być taki sam. Mówiąc: “Mnie nikt nie pomagał, więc on/ona też musi sobie radzić”, zamykasz własnemu dziecku drzwi do osiągnięcia przez niego najlepszych możliwych efektów, mimo, że przecież chcesz dla niego jak najlepiej.

Podsumowując

Wszystkie informacje i wiedza zawarta w moim zestawie do tej pory były porozrzucane po książkach, internecie, u różnych specjalistów. Nie było miejsca, w którym byłby dostępne w całości i od ręki. Przed Tobą leży właśnie niemalże instrukcja, jak krok po kroku odnaleźć i rozbudzić talent u swojego dziecka.

Wizyta u psychologa, terapeuty, coacha, trenera oscyluje w granicach 200-300 zł za wizytę. Chcąc przejść cały proces potrzeba takich wizyt od kilku do kilkunastu . Całość to koszt kilku tysięcy złotych.

Nie mam zamiaru udawać, że sprzedaję ten zestaw za taką cenę.
Szacunkowa wartość zestawu to 500 zł.

Wiem, że to duża kwota i mogłaby być dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem budżetu jednak mocno wierzę, że każdy rodzic powinien wspierać potencjał swojego dziecka i mieć dostęp do narzędzi, które to ułatwiają. 

Uważam, że to zmieni życie Waszej rodzinie w niesamowity sposób, dlatego nie musisz już płacić nawet ceny, za którą planuję sprzedawać ten zestaw czyli 250 zł.

Moją misją jest to , aby pieniądze nigdy nie były przeszkodą w odkrywaniu talentów dzieci, dlatego dziś możesz nabyć ten zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dziś możesz nabyć ten e-book wraz z bonusami za 39 zł ponieważ uważam, że przyniesie Tobie i Twojemu dziecku trwałe szczęście, radość i piękne dzieciństwo, na które wszyscy zasługujecie.

Jednakże jest jeden "haczyk" 🙂

Po opuszczeniu tej strony już jej nie zobaczysz i nigdy nie otrzymasz tak atrakcyjnej oferty.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla Ciebie i Twojego dziecka.

Lecz nic nie ryzykujesz, ponieważ daję Ci bezwarunkową gwarancję satysfakcji na 30 dni od dnia gdy otrzymasz e-book. Tzn., że masz 30 dni na zwrot środków bez podawania przyczyny.

Jeśli dotarłaś aż tutaj, ale nadal nie czujesz się przekonana przeczytaj moją krótką, magiczną historię o …

…sile marzeń, zaufaniu i niezachwianej wierze.

Młoda kobieta dowiedziała się, że będzie miała córeczkę. Przechodząc przed jedną ze sklepowych wystaw zobaczyła, malusieńkie niemowlęce baletki. Na pewno nie nadawały się do tańca, ale wyglądały tak ślicznie, że nie mogła się oprzeć pragnieniu kupienia ich. Były całe różowe, z długimi tasiemkami do zawiązania na nóżce. Przyszła mama nie była tancerką, nie była też to jej pasja, ale coś zmusiło ją, jakieś wewnętrzne przekonanie, siła, żeby je zdobyć. Założyła je małej Kruszynce do zdjęć, kiedy ta przyszła na świat, a potem na długi czas o tym zupełnie zapomniała.

Kilka lat później dziewczynka poprosiła mamę, by ta włączyła jej bajkę. Wybór padł na film “Barbie i zaczarowane baletki.” Dlaczego? Nikt dziś tego nie pamięta. Mała dziewczynka obejrzała bajkę bez wytchnienia, kończąc seans potokiem łez z żalu za skończoną przygodą. Wtedy mama zaproponowała córeczce zajęcia baletowe, które były bardziej zabawą niż rzeczywistą nauką tej pięknej i trudnej sztuki.

Tak minęło kilka kolejnych lat. Przewinęły się w tym czasie różne szkoły, różni nauczyciele. Pojawiły się także pierwsze porażki, kiedy mama 6-letniej baletnicy usłyszała od nauczycielki, że dziewczynka nie nadaje się do baletu i nigdy nie będzie dobrze tańczyć w tym stylu. Kobieta mimo to nadal wspierała córeczkę w jej pasji- wierzyła w zasadę, że chcieć to móc, a niemożliwe nie istnieje. Nigdy nie musiała, ani nie miała zamiaru jej zmuszać do ćwiczeń.

Pewnego razu mama chcą zrobić córce przyjemność zabrała ją na dziecięcy spektakl baletowy do teatru, gdzie w części przedstawienia tańczyły właśnie takie małe baletnice. Kiedy tylko dziewczynka to zobaczyła uniosła się na krześle do ucha swojej mamy i wyszeptała cichutko: “Co mam zrobić, żeby się znaleźć na tej scenie?”

Dziś moja córka Zuzanna ma 12 lat i nie wyobraża sobie życia bez baletu. Chodzi do profesjonalnej szkoły baletowej, która pomaga jej się rozwijać. Tańczy w rolach solowych na scenie teatru, który odwiedziła wtedy z mamą. Nie wiadomo, jak dalej potoczy się życie, co przyniesie los? Ale zawsze warto wierzyć w swoje dzieci, być z nich dumnym, podążać za intuicją i pomagać w spełnianiu marzeń.

(tekst napisany w sierpniu 2020, nadal 100% aktualny)


baletnica

Copyright © Moje Szczęśliwe Dziecko 2023 r.

Press Play

Close

Yes! I want this FREE guide that will finally show me how to master my website SEO!

Enter your email below to get instant access to the FREE guide

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close